Edukacja

Tematyczna strona internetowa!

Home » Edukacja » Co zrobić, aby móc wreszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?

Co zrobić, aby móc wreszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?

Posted by admin On September - 7 - 2018 Comments Off on Co zrobić, aby móc wreszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
Co zrobić, aby móc wreszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Świetnie wiem to po sobie, że gdy jestem za granicą i rozmawiam z obcokrajowcami, oczywiście po angielsku, generalnie nie mam większych problemów z rozmową. Jednak kiedy wchodzi w grę oglądanie filmów oraz seriali, to ciężko jest dla mnie zrezygnować z napisów. Oczywiście dałbym pewnie radę spokojnie obejrzeć film, chociażby z anglojęzycznymi napisami, lecz ten seans nie byłby aż tak bardzo przyjemny. Jednak niedawno postanowiłem, że nauczę się bardzo dobrze angielskiego, dzięki właśnie czemu będę nareszcie mógł oglądać filmy bez rodzimych napisów. W końcu oglądanie filmów z napisami jest dużo mniej przyjemne – a lektorów i dubbingu zasadniczo nie cierpię.
Cóż, co prawda angielski jest łatwym językiem, to jednakże present simple, skomplikowane słownictwo, itp., są dla mnie w dalszym ciągu bardzo dużym kłopotem. I właśnie dlatego ściągnąłem program Skype, dzięki któremu porozumiewam się przede wszystkim z młodymi kobietami z całego świata. Szczególnie lubię rozmawiać z mieszkankami Stanów Zjednoczonych, bo przy okazji mogę miło spędzić czas, zarazić się w jakiś sposób ich pozytywnym podejściem do życia, lecz także poznać realia Stanów Zjednoczonych. A jak wszyscy wiemy dużo osób sądzi, że USA to raj. Okazuje się, że trudno się z tym zgodzić. A więc Skype to dobry pomysł dla wszystkich zainteresowanych, aby chociażby odmienić czasownik w bardzo miłym towarzystwie.

Categories: Edukacja

Comments are closed.